Nono-Holasztárlulu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nono hol a sztár Lulu? 2

3 posters

1 / 15 oldal 1, 2, 3 ... 8 ... 15  Next

Go down

Nono hol a sztár Lulu? 2 Empty Nono hol a sztár Lulu? 2

Témanyitás by 13. Pác Tivald ex OS Szer. Márc. 01, 2017 12:19 am

Hátha ez most csakugyan igazán működik.

13. Pác Tivald ex OS
Admin

Hozzászólások száma : 187
Csatlakozás ideje : 2017. Feb. 28.

https://nonoholasztarlulu.forumgratuit.ro

Vissza az elejére Go down

Nono hol a sztár Lulu? 2 Empty Re: Nono hol a sztár Lulu? 2

Témanyitás by stach666 Szer. Márc. 01, 2017 12:20 am

mukodik

stach666
Admin

Hozzászólások száma : 94
Csatlakozás ideje : 2017. Feb. 28.

Vissza az elejére Go down

Nono hol a sztár Lulu? 2 Empty Re: Nono hol a sztár Lulu? 2

Témanyitás by 13. Pác Tivald ex OS Szer. Márc. 01, 2017 12:23 am

Hálistenek.

13. Pác Tivald ex OS
Admin

Hozzászólások száma : 187
Csatlakozás ideje : 2017. Feb. 28.

https://nonoholasztarlulu.forumgratuit.ro

Vissza az elejére Go down

Nono hol a sztár Lulu? 2 Empty Re: Nono hol a sztár Lulu? 2

Témanyitás by 13. Pác Tivald ex OS Szer. Márc. 01, 2017 12:24 am

Otto von Zauberer: (13. Pac Tivald)

Te vagy a játékban Otto von Zauberer a német származású kalóz. Téged a helyi varázslók tényleg megtanítottak varázsolni. Játék topicon kívül is beszélhetsz társaiddal: (Netuddki, Stach). Minden éjjel megtámadhattok valakit a speceteken kívül. Akit meg támadtok, az 5%-nyi sérülést kap, ha egyszer a játék során ketten mentek ugyan arra a személyre, akkor meg idézitek a valaha volt legnagyobb kalóz Sir Francis Drake szellemét, aki 50%nyi sérülést okoz a célon. Egymás utáni éjjeleken ugyan azokat a személyeket nem küldheted. Titeket bármelyik idegen város támadni fog és hajó is.

Nyertek, ha a gyarmatosítók száma maximum a tiétekkel egyenlő.

Speced: Minden éjjel áthelyezhetsz valakit egy általad mondott tetszőleges koordinátára a játék terünk határain belül.

Hajód: Speciális európai kalózhajó: Támadó erőd: 4 Mozgékonyságod: 5
Napi mozgás számod: maximum 4

Kezdő koordinátád: J2
Ismert saját kikötőd: A2

Látómeződ:
É: Tenger
ÉK: Tenger
K: Tenger
DK: Tenger
D: Tenger
DNY: Tenger
NY: Tenger
ÉNY: Tenger


A hozzászólást 13. Pác Tivald ex OS összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Márc. 01, 2017 2:31 pm-kor.

13. Pác Tivald ex OS
Admin

Hozzászólások száma : 187
Csatlakozás ideje : 2017. Feb. 28.

https://nonoholasztarlulu.forumgratuit.ro

Vissza az elejére Go down

Nono hol a sztár Lulu? 2 Empty Re: Nono hol a sztár Lulu? 2

Témanyitás by stach666 Szer. Márc. 01, 2017 12:28 am

Ashfaq Bina' Alaittijar: (Stach666)

Te vagy a játékban Ashfaq Bina' Alaittijar az arab mágus és kalóz. Játék topicon kívül is beszélhetsz társaiddal: (Netuddki, 13. Pac Tivald). Minden éjjel megtámadhattok valakit a speceteken kívül. Akit megtámadtok, az 5%-nyi sérülést kap, ha egyszer a játék során ketten mentek ugyan arra a személyre, akkor meg idézitek a valaha volt legnagyobb kalóz Sir Francis Drake szellemét, aki 50%nyi sérülést okoz a célon. Egymás utáni éjjeleken ugyan azokat a személyeket nem küldheted. Titeket bármelyik idegen város támadni fog és hajó is.
Nyertek, ha a gyarmatosítók száma maximum a tiétekkel egyenlő.

Speced: Minden éjjel zátonyt építhetsz általad mondott tetszőleges koordinátára a játékterünk határain belül.

Hajód: Speciális arab kalózhajó: Támadó erőd: 3 Mozgékonyságod: 5


Napi mozgás számod: maximum 3

Kezdő koordinátád: J18
Ismert saját kikötőd: A2

Látómeződ:
É: Tenger
ÉK: Tenger
K: Tenger
DK: Tenger
D: Tenger
DNY: Tenger
NY: Tenger
ÉNY: Tenger

stach666
Admin

Hozzászólások száma : 94
Csatlakozás ideje : 2017. Feb. 28.

Vissza az elejére Go down

Nono hol a sztár Lulu? 2 Empty Re: Nono hol a sztár Lulu? 2

Témanyitás by 13. Pác Tivald ex OS Szer. Márc. 01, 2017 12:35 am

Azért ez elég szivornya, ha a gyógyulni akarunk a kikötőben az több mint két napba kerül elérni odáig. Kérdés, hogy vajon mi az eredeti pozíciója Netuddkinek. Hátha összetudunk dobni az alapján egy térkép részletet.

13. Pác Tivald ex OS
Admin

Hozzászólások száma : 187
Csatlakozás ideje : 2017. Feb. 28.

https://nonoholasztarlulu.forumgratuit.ro

Vissza az elejére Go down

Nono hol a sztár Lulu? 2 Empty Re: Nono hol a sztár Lulu? 2

Témanyitás by 13. Pác Tivald ex OS Szer. Márc. 01, 2017 12:54 am

Ezek szerint megtudjuk azt tenni, hogy te építesz egy zátonyt én meg áthelyezem rá az egyik célszemélyt. Kezdetnek nem is rossz. Smile

13. Pác Tivald ex OS
Admin

Hozzászólások száma : 187
Csatlakozás ideje : 2017. Feb. 28.

https://nonoholasztarlulu.forumgratuit.ro

Vissza az elejére Go down

Nono hol a sztár Lulu? 2 Empty Re: Nono hol a sztár Lulu? 2

Témanyitás by stach666 Szer. Márc. 01, 2017 1:07 am

viszont veszelyes. Nem tudja senki, hogy a maffia cseveghet-e, ha azonnal zatony/athelyezes megtortenne, tudnak.
A masik, az 50% serules dolgot ossze kene hozni 1ejjel!
Valaki kozelebe, hogy ra tudjuk kenni a tamadast.
Ugye ez az 50% serules mas nevet kapott, mint ami a mi nevunk, nem tudom RT megjeleniti-e majd riportban Drake-et:)

stach666
Admin

Hozzászólások száma : 94
Csatlakozás ideje : 2017. Feb. 28.

Vissza az elejére Go down

Nono hol a sztár Lulu? 2 Empty Re: Nono hol a sztár Lulu? 2

Témanyitás by 13. Pác Tivald ex OS Szer. Márc. 01, 2017 1:23 am

Kérdés persze, hogy hogyan jelenik meg a zátony építés meg az áthelyezés a riportban. Ha nulladik éjjel nem is pakolok zátonyra senkit, az elsőn nem árt, mert könnyen lehet nyomozójuk és hát azt nem ártana ha tudnánk blokkolni. Mert végül is nem csak sebez, de blokkol is a zátony. Lehet holnap megkérdem RT-t, hogy vajon csak azok a zátonyok léteznek, amelyeket te építesz meg, vagy lehetnek még azon kívül is. Abban nem vagyok biztos, hogy az ötven százalékos sebzést jó elsütnünk már az elején. Amikor Vaderként rögtön össze-vissza pakolgattam a szavazatokat, akkor az hibás döntés volt, a hajrára kellett volna hagyni a trükközést. Megint kérdés, hogy mit tudunk meg a többiek mozgásáról az első riportból. Szerintem zaklatjuk RT-t pár kérdéssel mielőtt cselekednénk. Netuddki is remélem ide talál, mert az ő spece, pozíciója is kulcsfontosságú lehet a követendő stratégia szempontjából.

13. Pác Tivald ex OS
Admin

Hozzászólások száma : 187
Csatlakozás ideje : 2017. Feb. 28.

https://nonoholasztarlulu.forumgratuit.ro

Vissza az elejére Go down

Nono hol a sztár Lulu? 2 Empty Re: Nono hol a sztár Lulu? 2

Témanyitás by 13. Pác Tivald ex OS Szer. Márc. 01, 2017 10:18 am

Na a következő kérdéseket tettem fel ma reggel RT-nek.

1. Bárkit áthelyezhetek beleértve magunkat is? Azaz ha Stach vagy Netuddki vészesen megsérül, akkor simán csak áthelyezem őket a kikötőbe és már gyógyulnak is? Saját magamat áttudom helyezni a kikötőbe, ha szorul a hurok?

2. Spec kérdés. Milyen sorrendben történnek a cselekvéseink. Pl. ha Stach éjjel megépít egy zátonyt, én meg véletlenül pont ugyanoda teleportálok valakit, az zátonyra kerül azonnal vagy csak a következő éjjel tehetem ezt meg? (Netuddki még nem jelentkezett be a fórumra, az ő specéről ezért majd később kérdezünk, öl meg e kíváncsiság, hogy mije van neki)

3. Ha áthelyezek valakit, akkor az a riportban össze lesz kapcsolva a nevemmel, azaz látszik majd, hogy Otto von Zauberer művelte ezt az illetővel?

4. Stach zátonyépítése is szerepel a szerepnevével a riportban? Csak a Stach által épített zátonyok lesznek játékban, vagy vannak természetes zátonyok is?

13. Pác Tivald ex OS
Admin

Hozzászólások száma : 187
Csatlakozás ideje : 2017. Feb. 28.

https://nonoholasztarlulu.forumgratuit.ro

Vissza az elejére Go down

Nono hol a sztár Lulu? 2 Empty Re: Nono hol a sztár Lulu? 2

Témanyitás by 13. Pác Tivald ex OS Szer. Márc. 01, 2017 1:00 pm

És időközben megérkeztek a válaszok is. Tehát innen indulunk:
1. Voltaképpen igen, dw egymásután kétsuerugyanazt nem szabad. Magadat max egyszer

2. Egyéjjel mehet, voltaképpen szerintem mindegy, hogy zátonyra esik e valaki, vagy kinő-e alatta egy zátony Smile

Netuddkinek ismert karakter neve van Smile

3. Nem feltétlen, de nem ígérek biztosan nemet

4. Mint a 3.

13. Pác Tivald ex OS
Admin

Hozzászólások száma : 187
Csatlakozás ideje : 2017. Feb. 28.

https://nonoholasztarlulu.forumgratuit.ro

Vissza az elejére Go down

Nono hol a sztár Lulu? 2 Empty Re: Nono hol a sztár Lulu? 2

Témanyitás by Netuddki Szer. Márc. 01, 2017 2:42 pm

Üdv Uraim!

Sikerült megérkeznem!
Jó kis játék lesz ez, érzem, bár már megint nem szerettem volna maffia lenni, mégis beletrafáltam. Kezd gyanús lenni ez a borítékválasztásos sorsolás, mindig más számot választok és az utóbbi játékokban 1 kivétellel mindig maffia voltam. szerintem irányított szerepek vannak Smile

Netuddki
Admin

Hozzászólások száma : 92
Csatlakozás ideje : 2017. Mar. 01.

Vissza az elejére Go down

Nono hol a sztár Lulu? 2 Empty Re: Nono hol a sztár Lulu? 2

Témanyitás by Netuddki Szer. Márc. 01, 2017 2:43 pm

No de akkor lássuk a szereplevelem:

Sandokan Mompracem: (Netuddki)

Te vagy a Játékban Sandokan Mompracem, a rettegett kalóz vezér! A nappali szavazatod +1-et ér! Játék topicon kívül is beszélhetsz társaiddal: (13. Pac Tivald, Stach). Minden éjjel megtámadhattok valakit a speceteken kívül. Akit meg támadtok, az 5%-nyi sérülést kap, ha egyszer a játék során ketten mentek ugyan arra a személyre, akkor meg idézitek a valaha volt legnagyobb kalóz Sir Francis Drake szellemét, aki 50%nyi sérülést okoz a célon. Egymás utáni éjjeleken ugyan azokat a személyeket nem küldheted. Titeket bármelyik idegen város támadni fog és hajó is.

Nyertek, ha a gyarmatosítók száma maximum a tiétekkel egyenlő.

Speced: Ha angolt támadsz éjjelente, akkor az 5% helyett 10%-ot sebzel rajta. Az első naptól kezdve mindig elfoghatod valakinél az üzeneteket az idomított sólymoddal. Ilyenkor az üzenetet, ha van Te kapod meg.

Hajód: Speciális maláj kalózhajó: Támadó erőd: 5 Mozgékonyságod: 7

Napi mozgás számod: maximum 5

Kezdő koordinátád: N16
Ismert saját kikötőd: T2

Látómeződ:
É: Tenger
ÉK: Tenger
K: Tenger
DK: Tenger
D: Tenger
DNY: Tenger
NY: Tenger
ÉNY: Tenger

Netuddki
Admin

Hozzászólások száma : 92
Csatlakozás ideje : 2017. Mar. 01.

Vissza az elejére Go down

Nono hol a sztár Lulu? 2 Empty Re: Nono hol a sztár Lulu? 2

Témanyitás by 13. Pác Tivald ex OS Szer. Márc. 01, 2017 2:49 pm

Üdv a fedélzeten Boulanger úr! Nem kell váltogatni a számokat, én mindig a 11-est kérem és most először vagyok vele maffia. Smile Ha váltogatod nagyobb eséllyel találsz bele a maff szerepbe. Legközelebb küld ugyanazt mint most és jó eséllyel elkerülöd a bajt. Smile

13. Pác Tivald ex OS
Admin

Hozzászólások száma : 187
Csatlakozás ideje : 2017. Feb. 28.

https://nonoholasztarlulu.forumgratuit.ro

Vissza az elejére Go down

Nono hol a sztár Lulu? 2 Empty Re: Nono hol a sztár Lulu? 2

Témanyitás by 13. Pác Tivald ex OS Szer. Márc. 01, 2017 5:23 pm

No, szép lassan megbeszélhetjük, hogy ki kit támad meg, meg mihez kezdjünk a specekkel. És persze merre mozgunk. Szerintem célszerű a nyílt tengeren maradnunk egyelőre, hiszen amíg én játékban vagyok, addig vész esetén bármelyikünknek csak egy ugrás a kikötő.

Ha csakugyan a nyitóposztban mellékelt térkép alapján készítette el RT ezt a 20*20-as küzdőteret, akkor valahol a C és G oszlopok közt egy kiterjedtebb szárazföldnek kell lennie, az A2-es kikötőnk szerintem csak egy "déli" kitérővel megközelíthető tengeren.  Én arra gondoltam, hogy a J3, J4, J5 mezők után "nyugatra" fordulok és megállok az I5 mezőn. Így egy összefüggő térképrészletet látnék. Ha első nap felderítenénk a térkép közepét előnyben lennénk azokhoz képest, akik a tábla két széléről indulnak el közép felé.

Ellenben továbbra is kétségeim vannak a felől, hogy az 50 százalékos pusztítást célszerű már az első nap ellőnünk. Szerintem érdemesebb lenne vagy a hajrára hagyni, vagy egy speces ellenfélre ellőni, mert ugye megeshet, hogy Netuddki "elfog egy levelet" amiben érdekes infók lehetnek. Ötletek?

13. Pác Tivald ex OS
Admin

Hozzászólások száma : 187
Csatlakozás ideje : 2017. Feb. 28.

https://nonoholasztarlulu.forumgratuit.ro

Vissza az elejére Go down

Nono hol a sztár Lulu? 2 Empty Re: Nono hol a sztár Lulu? 2

Témanyitás by 13. Pác Tivald ex OS Szer. Márc. 01, 2017 6:12 pm

Ja és gyártottam egy térképet is, ahová majd igyekszem frissíteni a beérkező új információkat.
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1kDFSZmlaLXg5Nv0ac1uhW-sDhanT_4VhjtgMNRhTzZc/edit?usp=sharing

13. Pác Tivald ex OS
Admin

Hozzászólások száma : 187
Csatlakozás ideje : 2017. Feb. 28.

https://nonoholasztarlulu.forumgratuit.ro

Vissza az elejére Go down

Nono hol a sztár Lulu? 2 Empty Re: Nono hol a sztár Lulu? 2

Témanyitás by Netuddki Szer. Márc. 01, 2017 6:27 pm

A lépéseinket úgy kellene összeegyeztetni, hogy ne keresztezzük egymás útját, mert abból hamar levágják a többiek, hogy nem csatározunk egymással, tehát együtt vagyunk, ergo maffok Smile

Netuddki
Admin

Hozzászólások száma : 92
Csatlakozás ideje : 2017. Mar. 01.

Vissza az elejére Go down

Nono hol a sztár Lulu? 2 Empty Re: Nono hol a sztár Lulu? 2

Témanyitás by Netuddki Szer. Márc. 01, 2017 6:28 pm

Másfelől a szavazatommal is játszani kell, ne derüljön ki idejekorán, hogy plusz egyes vagyok

Netuddki
Admin

Hozzászólások száma : 92
Csatlakozás ideje : 2017. Mar. 01.

Vissza az elejére Go down

Nono hol a sztár Lulu? 2 Empty Re: Nono hol a sztár Lulu? 2

Témanyitás by Netuddki Szer. Márc. 01, 2017 6:30 pm

Eddig hasonló a térképünk, mellette vezetek excellben egy másik táblát is, hogy ki kire szavazott ill. kinek hány szavazata van, plusz egy megjegyzés rovat, ha gondoljátok én is közzéteszem.

Netuddki
Admin

Hozzászólások száma : 92
Csatlakozás ideje : 2017. Mar. 01.

Vissza az elejére Go down

Nono hol a sztár Lulu? 2 Empty Re: Nono hol a sztár Lulu? 2

Témanyitás by 13. Pác Tivald ex OS Szer. Márc. 01, 2017 6:46 pm

Egyelőre csak te meg Stach tudtok találkozni, én messze vagyok tőletek. Úgy kellene lépni, hogy a lehető legnagyobb összefüggő térképrészletet tudjuk közösen összerakni (azaz elsőre két lépés távolságra legyetek). Azután a nulladik napi riportból hátha kiderül még ez az.

Utoljára amikor néztem, akkor még öt ember szavazata hiányzott és Fater meg Rokamiki vezetett 2-2-vel. Ha senkinek nem lesz három, akkor Stachnak majd valamelyik két szavazatosra kell szavazzon, hogy te ne bukj le a plusz eggyel. Az már feltűnő lenne, ha én szavaznék át palkotamasról. Bár ha x van a végén az is megoldás, ha te szavazol az egyikre, abból nem derül ki, hogy valaki nem eggyel hanem kettővel nyerte a szavazást.

Amúgy meg oszd meg nyugodtan ha gondolod a táblázataidat, több szem többet lát. Smile

13. Pác Tivald ex OS
Admin

Hozzászólások száma : 187
Csatlakozás ideje : 2017. Feb. 28.

https://nonoholasztarlulu.forumgratuit.ro

Vissza az elejére Go down

Nono hol a sztár Lulu? 2 Empty Re: Nono hol a sztár Lulu? 2

Témanyitás by Netuddki Szer. Márc. 01, 2017 6:54 pm

Valamiért nem tudom a linket elküldeni! Nem engedi.
Azt írja, új tagoknak 7 napig nem engedélyezett a külső kapcsolat, vagy valami ilyesmi.

New members are not allowed to post external links or emails for 7 days. Please contact the forum administrator for more information.

Netuddki
Admin

Hozzászólások száma : 92
Csatlakozás ideje : 2017. Mar. 01.

Vissza az elejére Go down

Nono hol a sztár Lulu? 2 Empty Re: Nono hol a sztár Lulu? 2

Témanyitás by 13. Pác Tivald ex OS Szer. Márc. 01, 2017 7:01 pm

Nem értem, mert minden jogosultságot megadtam neked még adminnak is előreléptettelek. Lehet jobban körül kellett volna néznem mielőtt fórum gyártásba kezdek. Csak hát kézenfekvőnek tűnt sdg megoldása. Azt hittem egyszerű lesz. Lődd át a linket facebookon, aztán megosztom én.

13. Pác Tivald ex OS
Admin

Hozzászólások száma : 187
Csatlakozás ideje : 2017. Feb. 28.

https://nonoholasztarlulu.forumgratuit.ro

Vissza az elejére Go down

Nono hol a sztár Lulu? 2 Empty Re: Nono hol a sztár Lulu? 2

Témanyitás by 13. Pác Tivald ex OS Szer. Márc. 01, 2017 7:03 pm


13. Pác Tivald ex OS
Admin

Hozzászólások száma : 187
Csatlakozás ideje : 2017. Feb. 28.

https://nonoholasztarlulu.forumgratuit.ro

Vissza az elejére Go down

Nono hol a sztár Lulu? 2 Empty Re: Nono hol a sztár Lulu? 2

Témanyitás by 13. Pác Tivald ex OS Szer. Márc. 01, 2017 7:11 pm

Azt mondjuk alkalomadtán megkérdezzük RT-től, hogy mind a két kikötő sajátnak számít-e (mert ismert kikötőről beszélt, ami azt jelenti, hogy lehet nem ismert is) vagy pedig csak szövetséges kikötőnek minősülnek.

13. Pác Tivald ex OS
Admin

Hozzászólások száma : 187
Csatlakozás ideje : 2017. Feb. 28.

https://nonoholasztarlulu.forumgratuit.ro

Vissza az elejére Go down

Nono hol a sztár Lulu? 2 Empty Re: Nono hol a sztár Lulu? 2

Témanyitás by 13. Pác Tivald ex OS Szer. Márc. 01, 2017 7:22 pm

Épp azt néztem a térképen, ha Stach jön fel északnak három mezőt a J15-ig, te meg 3-at északra és kettőt nyugatra lépsz az L13-ra, akkor ketten már egy egész szép szeletet befognátok a térképből. Utána másnap szinte teljesen megtudnánk szállni a középpályát.

13. Pác Tivald ex OS
Admin

Hozzászólások száma : 187
Csatlakozás ideje : 2017. Feb. 28.

https://nonoholasztarlulu.forumgratuit.ro

Vissza az elejére Go down

Nono hol a sztár Lulu? 2 Empty Re: Nono hol a sztár Lulu? 2

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 15 oldal 1, 2, 3 ... 8 ... 15  Next

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.